Diş Kliniği Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diş Kliniği Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diş Kliniği Seçimi

Dişlerimiz konuşma, yemek yeme gibi aktiviteleri yapmamızı sağlarken aynı zamanda bizlere estetik açıdan çok şey katıyor. Peki onlara ne derece iyi bakıyoruz? Diş hekimleri tarafından ağız içi hijyenin düzenli aralıklarla yapılması gerektiği sürekli dile getiriliyor. Ancak çay, kahve, sigara, alkol tüketimi, düzenli diş fırçalamama, hekim kontrollerinin yapılmaması vb. durumlardan dolayı dişler plak, tartar ve leke oluşumu görülebiliyor. Hatta önlem alınmadığı taktirde bu durum ne yazık ki diş kayıpları ile sonuçlanıyor. Sadece dişlerde değil, diş dokularında hasarlar meydana gelebiliyor. Çeşitli diş eti rahatsızlıkları yine dişleri olumsuz etkiliyor. Bu noktada görev hastalarımıza düşüyor. Diş bakımlarının aksatılmaması, düzenli olarak dişlerin fırçalanması gerekiyor. Oluşan sorunların giderilmesi aşamasında ise bizler görev almaktayız. Sağlık kurumları ve kuruluşlarında verilen dental hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

- Diş teli

- Dolgu

- Gülüş tasarımı

- Diş beyazlatma

- İmplant

- Çene cerrahisi

- Çene eklemi

- Gömülü diş

- Ortodonti

- Protetik diş tedavisi

- Lamina diş

Kliniğimizde bu hizmetleri güven içerisinde ve teknolojik yeniliklerle veriyoruz. Cerrahi gerektiren işlemlerde hastalarımızın acı duymaması adına lokal anestezi yönteminden yararlanıyoruz. Ayrıca tedavi sonrasında da hastamızın acı çekmemesi için ilaç tedavisi uyguluyoruz. Bizler için tedavi süreci olduğu kadar, tedavi sonrası hastamızın estetik bir gülüşe kavuşması ve tedaviden olumlu sonuç alması önemlidir.

Ankara Diş Tedavisi Randevusu

Ankara ilinde çok fazla sağlık kurum ve kuruluşu bulunmaktadır. Eminim ki tüm doktorlarımız işlerini hassasiyetle yapıyor ve hastalarına kalıcı çözümler bulmak için çalışıyor. Unutulmamalıdır ki her hasta ayrı bir bireydir ve herkese uygulanacak prosedür ve çizilecek yol farklıdır.