Dolgun Dudaklar İçin Ameliyatsız Çözüm

Dolgun Dudaklar İçin Ameliyatsız Çözüm

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılıyor

Kökten bir değişiklik değil de yalnızca biraz dolgunluk ve büyüklük hayal ediyorsanız aquafiling dolgu estetiği ile dudaklarınızda hayal ettiğiniz dolgunluğa ulaşabilirsiniz. Yalnızca yarım saat sürecek bir işlemle dudaklarınız tam da istediğiniz gibi parlak ve dolgun bir görünüme sahip oluyor. Öncelikle hekiminizle birlikte istediğiniz ölçülerde dolgunluğu ameliyat öncesi tasarlıyorsunuz. Ardından operasyon başlıyor. Tamamı ile doğal bir dolgu malzemesi olan aquafiling çoğu sudan olan dolgunun şırınga ile istenilen bölgelere enjekte edilmesi ile yapılıyor. Bu arada dudaklarınızdaki kırışıklık ve incelikte tedavi edilmiş oluyor.

Ameliyatsız Estetik Yöntemleri

Ameliyatsız estetik son yıllarda birçok estetik soruna kolay ve memnun edici şekilde tedavi olanağı sunmaktadır. Dolgu tekniği olarak da ifade edilen ve estetik dünyasında aquafiling olarak ifade edilen bu teknik vücudun hemen hemen her bölgesinde işe yaramaktadır. Bu teknik yalnızca lokal anestezi ile istenilen bölgede dolgunluk ve fit bir görünüm sağlamaktadır.

Ameliyatsız Estetik Nasıl ve Nerede Yapılıyor

Alanında uzman hekimler tarafından estetik kliniklerinde yapılan aquafiling dolgu estetiği dudak, burun, kalça, meme başta olmak üzere çöküntüye uğramış veya size göre estetik bozukluk oluşturan tüm bölgelerde yapılabilir.