Bulut Yedekleme Hizmetinin Avantajları

Bulut Yedekleme Hizmetinin Avantajları

Sağladığı proaktif veri koruması sayesinde firmaların sık kullandıkları ve az kullandıkları tüm verileri koruma altına alan bulut yedekleme hizmeti ile veri kontrolünü istediğiniz şekilde hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Verilerinizin güncel kalmasını sağlayarak günün her saati veri yedekleme hizmeti veren bu uygulama sayesinde yere sunucudaki verilerinizi Office 365 Exchange online sunuculara aktarabilirsiniz. Verilerin kolayca taşınması ve kullanıma hazır olması için sizlere kolaylık sağlar. İş yaşamınızda sistemdeki verilerinizin silinmesi durumunda yeniden veri yüklemesi yapar. Sizleri olası risklere karşı koruyarak hizmet vermeye devam edebilmenize yardımcı olan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile bulut yedekleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bulut Yedekleme ve Arşivleme

Sahip olduğunuz tüm verilerinizin tek bir merkezde toplanması, korunması, kullanılması, arşivlenmesi, farklı sunuculara geçişlerinin yapılması ve güvende tutulması için sizlere profesyonel ekibi ile hizmet veren internet üzerindeki ilgili online firmalardan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yönetilebilen yedekleme, arşivleme ve felaket kurtarma hizmetleri ile şirketlerin kesintisiz kazanç elde etmelerine imkan tanır.

Bulut Arşivleme Hizmeti

Sık kullanılan verileriniz ile her zaman kullanmadığınız verilerin bir arada olması hem karışıklığa neden olur hem de istenilen bilgiye ulaşımı zorlaştırır. Sistemde daha fazla yer açılması için ve işlerinizin daha hızlı yapılması için yoğun olarak kullanmadığınız tüm verilerin arşivlenmesi önemlidir. Verilerinizin istenildiği zaman kolayca ulaşabileceğiniz şekilde tarih ve önem sırasında göre arşivlenmesi için bulut arşivleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.