Havuç Yağı İle Bronzlaşmak

Havuç Yağı İle Bronzlaşmak

Yaz sezonunun açılmasıyla beraber tatil planları gerçekleşmeye başladı haliyle. Neredeyse herkes tatil telaşına kapıldı bile. Güneşin kendisini iyice hissettirdiği şu dönemlerde bu fırsatın tadını çıkarmak istiyor doğal olarak. Bayanlarımız deniz kum ve güneşin tadını çıkarmak isterken bir yandan da bronz bir tene sahip olmak için ellerinden geleni yapıyorlar diyebiliriz.

Bronz bir ten rengine her bayan sahip olmak ister.

Kimi bayanlarımız doğuştan şanslı kabul edilir mesela esmer tenli bayanlar gibi. Esmer bir tene sahip bayanlar yazın güneşin etkisiyle birlikte çok kolay bronz bir tene kavuşabilirler. Saatlerce veya günlerce güneşin altında uzanmalarına gerek yoktur esmer tenli bayanlarımızın. Doğuştan şanslılar tabirini bu sebepten dolayı kullanıyoruz. Diğer taraftan birde beyaz tenli bayanlarımız var. İşte beyaz ten rengine sahip bayanların işi esmer tenli bayanlara biraz daha zor, zaman alıcı ve ağrılı olabilir. Bronz bir tene sahip olmak için öncelikle çok dikkatli ve sabırlı olmalılardır. Neden mi?

Beyaz tenli bayanlar güneşin zararlı ışınlarından çok fazla etkilenirler ve ciltleri oldukça hassastır.

Tam bu noktada yani bronzlaşmanın bu kadar zor olduğu ten renklerinde havuç yağı içerikli denen mucizevi bir güneş kremi ismi duyulmaya başlandı. Havuç yağı ile bronzlaşmak nedir ilk olarak bu konuya biraz değinelim. Havuç yağı E vitamini bakımından zengin olan ve kalıcı bronzluğu sağlayan bir yağdır. Bazı güneş kremlerinde kullanılan güneş yağı bayanlar için neredeyse mucize olmayı başarmıştır. İçeriğinde nem bakımı sayesinde vücudu nemlendirirken kolay bir şekilde bronzluğu sağlamaktadır. Havuç yağı ile bronzlaşmak cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken bronz ten renginizi de uzun süre korumanıza yardımcı oluyor. Etkisi neredeyse kanıtlanmış olan havuç yağı bayanlarımız tarafından oldukça çok tercih edilmekte ve sonuçları son derece mutlu edicidir. Havuç yağı ile beyaz tenli bayanlarımız normalden çok daha kısa sürede bronzlaşmasını sağlamaktadır. Beyaz tenli bayanlarımız için kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk kullanım sonrasında kızarıklık olan beyaz tenlilerde 3.günden sonra bronzlaşma başlayacaktır. Kullanımı ise aynı güneş kremi şeklindedir. Güneşe çıkmadan önce havuç yağınızı cildinizin her yerine sürün ve vücudunuz tarafından emilince güneşe çıkabilir ve güneşlenebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu ise 2 saat arayla havuç yağınızı cildinize uygulamaktır.