2021’in Gözdesi Balon Pantolon

2021’in Gözdesi Balon Pantolon

Hem şık hem de cool olmak artık eskisi kadar zor değil, seksenli yıllarda yaşamış olanlar iyi bilirler ki balon gibi geniş pantolonlar ara sıra kullanılsa da 2020’de tekrar trenlerde bir numara olmuş durumda. Orta ile yüksek belli ve salaş olan balon pantolon modelleri, bacakları bol ama bileğe doğru hafif daralması nedeniyle balona benzediği için bu ismi alıyor. Pantolon giymeyi seven ve günlük hayatında sık sık pantolon giymek durumunda olanlar için alternatiflerden biri olan balon pantolon önümüzdeki sezondan sonra da çok konuşulacağa benziyor.

Kış Bitmeden Balon Pantolon Kombinleri

Balon pantolon, üretildiği kumaşın veya kotun kalınlığına veya inceliğine göre her mevsim giyilebilmektedir. Şu an içinde bulunduğumuz kış aylarında topuklu botlarla harika bir kombine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece topuklu botlarla değil postal görünümlü botlarla da günlük şıklığı yakalayabilirsiniz. Orta ve yüksek bel olan balon pantolon bir de bol görünüşü eklenince zaten belden aşağısı için hareketli bir görüntü sunuyor. Bu yüzden balon pantolon üzerine dar ve vücudu saran bir crop top ya da pantolonun içerisine koyabileceğiniz bir kazan veya bluz giymelisiniz. Bu vücudunuz için en doğru yaklaşım olacaktır. Aksi takdirde istemediğiniz görüntüler elde edebilirsiniz.

Balon Pantolon Her Tarza Uyar mı?

İnsan kendi vücudun tanıyıp da buna göre giyindiği zaman aslında tarzı çok da mühim olmuyor. Çünkü tarzınız ne olursa olsun vücut ölçülerinizi tanıyıp ona göre giyinmediğinizde ortaya çok alakasız görüntüler çıkabiliyor. Balon pantolonlar gardırobunuzda kolaylıkla yer edinebilecek bir parçadır. Kombinlemekte zorluk çekmeyeceğiniz için siz de balon pantolona şans vermelisiniz. En güzel balon pantolon modellerini online mağazalar üzerinde bulabilirsiniz.