Yürüyen Merdivenler Nerelerde Kullanılır?

Yürüyen Merdivenler Nerelerde Kullanılır?

Yürüyen Merdivenlerin Kullanıldığı Alanlar

Açık ve kapalı tüm alanlarda kullanılabilen yürüyen merdivenler dubleks veya daha çok katlı yapılarda da uygun bir şekilde kullanılabilir. Merdiven yüksekliği, yapının durumuna bağlı olarak özelleştirilebilir. En kısa mesafelerden en yüksek katlara kadar kullanılabilen yürüyen merdivenler insanların hayatını kolaylaştırır.

Dümdüz Yürümeniz Yeterli

Yürüyen merdivenler metro altları, köprü çıkışları, yay geçitleri, otoparklar, evler de yapısal olarak uygun bulunan tüm alanlarda kullanılabilir. Farklı boyut ve özelliklerde üretilebilen yürüyen merdiven modelleri, insanların hayatını kolaylaştıran özellikler sunar. Yürüyen merdivenlere düz ayak olarak binilir. Merdiven formu kişi ilerledikçe alınır. İstenilen kata geldikten sonra merdiven formu tekrar düz zemine dönüşür. Bu sayede insanların ayaklarını normal merdivenlerdeki gibi yukarı kaldırması gerekmez.

Her Yüksekliğe Farklı Çözüm

Yürüyen merdivenlerin iniş ve çıkış esnasında temellerinin düzleşmesi, insanların ayaklarını kaldırmalarına gerek bırakmaz. Bu sayede engelliler ve yaşlılar başta olmak üzere herkes için büyük bir avantajdır. Hareket sensörlü olan yürüyen merdivenler herhangi bir kişinin kullanmaması durumunda dururlar. Bu da enerjiden tasarruf edilmesi sağlar. Opsiyonel olan bu sistemin kullanılmaması da mümkündür. Yürüyen merdivenler, her yükseklik için özel olarak ayarlanabilir. Özelleştirilebilir yükseklik ayarı sayesinde eğimli veya düşük yükseklikteki alanlar için de rahatlıkla kullanılabilir. Yürüyen merdivenlerin özelleştirilebilir sistemleri uygulayıcıdan kullanıcıya kadar herkese avantaj sağlar. Yürüyen merdiven tedariki yapan firmalar, satış sonrası destek ile hizmet kalitesini sürdürürler.