Duş Seti

Duş Seti

Duş insanların kendilerini rahat hissetmek istedikleri en önemli alanlardan bir tanesidir. Duş seti ise rahat ve keyifli bir duş alabilmek için dikkatle seçilmesi gereken bir banyo elemanıdır. Duş setleri son dönemlerde oldukça farklı çeşitlilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Ankastre şekilde kullanılacak olan duş setlerinin yanı sıra normal klasik kullanım sağlayan duş setleri de olabilir. Aramış olduğunuz her türlü özellikteki duş seti için online web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Gömme Rezervuarlar

Rezervuarlar banyolardaki en önemli unsurlardan bir tanesidir. Eskiden rezervuar sadece klasik model olarak kullanılırken günümüzde gömme modellerde tercih edebiliyor. Gömme rezervuarlar alçı duvarların içerisine veya tuğla duvarların içerisine yerleştirilebiliyor. Eğer banyonuz bu kullanıma müsaitse gömme rezervuar modellerini tercih edebilirsiniz.

Klozet Takımı


Banyolarda tercih edilecek olan en önemli vitrifiye elemanı tabii ki de klozet takımı diyebiliriz. Klozet takımı seçerken boyutların ortalama olarak aynı boyda olduğunu bilmelisiniz. Asma klozet veya normal klozet tercih edebilirsiniz. Klozetlerin rezervuar bölümünün ise duvara gömme şeklinde yapılanları veya klasik kullanılmaları seçenekler arasında bulunmaktadır.