BİREYSEL EMEKLİLİK AVANTAJLARI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

BİREYSEL EMEKLİLİK AVANTAJLARI HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Gelecekte birikimlerinizden rahat etmek için bugünden bireysel emeklilik sistemine kayıt olabilirsiniz. Tasarruflarınızı büyütmek için devletten %25’ten katkısı da alabileceğiniz bu sistemde farklı emeklilik yatırım fonlarından faydalanabilirsiniz. Farklı fonlar arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız size özel atanan fon uzmanları vasıtasıyla birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu sayede yapmış olduğunuz birikimlerin çok daha değerli bir şekilde geri ödemesini alabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Bireysel Emeklilik Avantajları ve Ayrıcalıkları

Bireysel emeklilik sisteminde düzenli olarak veya toplu para vasıtasıyla ödemenizi yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek çok düşük bütçelerle yüksek getiri elde etmeniz mümkündür. Ücretsiz olarak yatırım danışmanlığı ve sosyal güvenlik hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bireysel emeklilik sistemi sayesinde anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli olarak faydalanmanız da mümkündür. Emeklilik sistemleri satışı gerçekleştiren firmalar, tercih edilebilirliklerini artırmak için müşterilerine ek promosyonlar sunabilir. Bu promosyonlar, günün sonunda tüketicinin lehine olacaktır. Yaşam kalitenizi artırmak için tercih edebileceğiniz bireysel emeklilik sistemi, 18 yaş altındaki çocuklar için de uygulanabilirdir. Sevdiklerinizin geleceğini güvence altına almak için de bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Avantajları Nelerdir?


Bu hizmetler dahilinde sağlık danışmanlığı, ücretsiz acil ambulans gibi sonuçlar bulunabilir. Tüm bunların yanı sıra farklı sigorta şirketlerindeki sağlık, kasko, konut poliçelerinde yüksek ölçekte indirim kazanabilirsiniz. Özel müşteri hizmetleri, ferdi kaza para teminatı, katkı payı ödeme teminatı, kişiye özel yatırım danışmanlığı gibi bir çok avantajdan faydalanabileceğiniz bireysel emeklilik işlemleri için kurumsal firmaları tercih edebilirsiniz. Bu tür firmalar, bireysel emeklilik avantajları konusunda oldukça cömert davranacaklardır. İstediğiniz zaman emeklilik şirketinizi değiştirebileceğiniz için ileride farklı firmaların artılarından da faydalanabilirsiniz.