Evden Hangi İşler Ne Kadar Gelir Kazandırır

Evden Hangi İşler Ne Kadar Gelir Kazandırır

Ek işlerle evden gelir elde etmek artık kolay. Bilgisayarınız varsa, bilgisayardan birçok şekilde gelir elde edebilirsiniz. Telefonunuz varsa, akıllı telefondan para kazandıran uygulamalarla para kazanabilirsiniz. Kısacası oldukça kolay. Peki, evden hangi işler, ne kadar kazandırır? İşte istatistiki bilgilere göre, evden kazandıran işler ve ortalama kazanç durumları!

EVDEN YAZI YAZMAK

Evden yazı yazmanın, makale yazarlığı yapmanın geliri oldukça yüksek. Günde 5 yazı yazdığınız taktirde, ortalama 4 TL’den yazarsanız, aylık 600 TL yapıyor. Günlük ayırdığınız zaman artarsa gelir de aynı şekilde artar.

EVDE YOUTUBE HESABI YÖNETME

Youtube hesabı açarak, video yükleyerek reklam geliri kazanabilirsiniz. Youtube videosu ile kazananlar, youtube bloggerları, yani vloggerlar olarak adlandırılıyorlar. Videoların orijinal olması, ilgi çekici olması ile ciddi gelir elde edebilirsiniz.

EVDEN ONLİNE DERS VERMEK

Öğretmenler için evden ek gelir yollarından birisi de evden online ders vermek. Öğrencilere görüntülü, konuşarak ders vermek oldukça popüler oldu. Evden yapılabilecek diğer işler, eğer kazançlı bir mining sitesi bulursanız kripto para birimleri için mining yapmak, telefondan para kazandıran uygulamalar indirmek ve sosyal medya üzerinden para kazanmak şeklinde sıralanabilir. Eğer facebook sayfası açarak büyütebiliyorsanız, facebook sayfası satışı ile de para kazanabilirsiniz!

FACEBOOK SAYFALARI NE KADAR PARAYA SATILIR?

Aktif, Türk kullanıcılı bir facebook sayfası, 1 milyon beğeniye sahip olursa en az 15 - 20 bin TL bir değere sahip olur. Eğer 100 binse, en az 1500 TL değer biçilebilir. Bu sayfalardan reklam paylaşımı ile de gelir kazanabilirsiniz.